Ndërlidhjet

Mijëra fluturime janë anuluar dhe autostradat kryesore janë mbyllur si pasojë e stuhisë së borës që ka goditur pjesën verilindore të Shteteve të Bashkuara.

Temperaturat e acarta kanë shoqëruar reshjet e borës dhe kanë mbyllur shkolla dhe zyra qeveritare.

Guvernatorët e Nju Jorkut dhe Nju Xhërsit kanë shpallur gjendje emergjente dhe u kanë bërë thirrje banorëve që të qëndrojnë në ambiente të mbyllura.
XS
SM
MD
LG