Ndërlidhjet

Australian Open: Gjokoviq s’arrin në gjysmëfinale


Novak Gjokoviq
Tenisti serb, Novak Gjokoviq, nuk ka arritur të plasohet në gjysmëfinale të turneut Australian Open, pasi është mposhtur nga tenisti zviceran Stanislas Vavrinka.

Ky i fundit, në gjysmëfinale, do të përballet me çekun Tomash Bedrih.

Gjokoviq dhe Vavrinka kanë luajtuar 17 herë bashkë.
XS
SM
MD
LG