Ndërlidhjet

Ndërron jetë këshilltarja Karaxhija Xheravina


Gjakovë
Në qendrën klinike të Shkupit ka ndërruar jetë Gjylgjyzare Karaxhija Xheravina, shefe e Grupit Parlamentar të AKR-së në Komunën e Gjakovës.

Këtë e ka konfirmuar për mediat në Prishtinë kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari Lila.

Këshilltarja Karaxhija Xharavina ka pësuar një aksident komunikacioni në orët e para të ditës së enjte dhe ishte në gjendje kome.
XS
SM
MD
LG