Ndërlidhjet

Kapen mbi 3 kg narkotikë në Vërmicë


Narkotikët e konfiskuar në Vërmicë
Oficerët doganorë, së bashku me policinë kufitare në Prizren, kanë kapur mbi 3 kg narkotikë në pikën kufitare Vërmicë.

Substancat janë gjetur në një autobus me targa të Shqipërisë, bën të ditur Dogana e Kosovës.

Autoritetet po ashtu kanë identifikuar personin, i cili ka pasur në posedim narkotikët dhe i njëjti është arrestuar.
XS
SM
MD
LG