Ndërlidhjet

Nga sulmi me thikë një person humbë jetën në Pejë


Ilustrim
Policia e Kosovës, përkatësisht stacioni policor në Pejë, me anë të një komuniakte për media, njofton se pas një zënke në mes të disa të rinjeve, ka ndodhur një therrje me thikë, ku si pasoj ka humbur jetën një person.

Në komunikaten për media të policisë, bëhet e ditur se viktima G.K, nga fshati Llabjan, për shkak të lëndimit të rëndë, nuk ka mundur t’i përballojë plagës dhe mjekët kanë konstatuar vdekjene e tij.

Policia thotë se të dyshuarit janë arrestuar. Ndryshe, javë më parë, në një shkollën të mesme në Mitrovicë, pati humbur jetën një nxenës si pasojë e therrjes me thikë.
XS
SM
MD
LG