Ndërlidhjet

Video

Kevin Klose


Shërbimi për Kosovën ka pasur gjithmonë përgjegjësi specifike, përgjegjësi të cilën e ka përmbushur në tërësi me energjinë dhe përkushtimin më të madh nga të gjitha shërbimet tjera, ka thënë Kevin Klose, president në largim i Radios Evropa e Lirë, me rastin e 15 vjetorit të shërbimit shqip.

XS
SM
MD
LG