Ndërlidhjet

Qytetarët flasin për REL-in


Me rastin e 15 vjetorit të shërbimit shqip të Radios Evropa e Lirë, disa qytetarë në Prishtinë, shprehën mendimet e tyre, se çfarë vlere kishte dhe ka për ta ky medium.

XS
SM
MD
LG