Ndërlidhjet

New York: Arrestohet i riu që kishte hyrë në objektin në ndërtim


Ilustrim
Një i ri amerikan është arrestuar pasi që i njëjti kishte hyrë në një qendër tregëtare në Manhattan të New York, ndërtesë e cila është në ndërtim e sipër dhe e cila konsiderohet si ndërtesa më e lartë e qytet, me gjithsej 104 kate.

Sipas policisë së atjeshme, Justin Casquejo 16 vjeçar u arrestua teksa nga lartësia me aparatin e tij po bënte fotografi dhe atë në orën 04.00 të mëngjesit.

Ai përmes një skele duke u mbajtur në këmbë e duar, kishte hyrë në objekt për tu ngjitur me lift më pas, deri në katin e 88-të të objektit.
XS
SM
MD
LG