Ndërlidhjet

Meta nis vizitën dyditore në Kosovë


Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta.
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, nis sot vizitën dyditore në Kosovë.

Në Prishtinë, ai pritet nga kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, me të cilin do të kenë edhe një konferencë të përbashkët për media.

Meta do të ketë takime me përfaqësuesit më të lartë të qeverisë dhe liderët e forcave kryesore politike.
XS
SM
MD
LG