Ndërlidhjet

SHBA: 20 persona theren me thikë


Ilustrim
Rreth 20 persona janë therur në një shkollë të mesme në shtetin amerikan të Pensilvanisë.

Incidenti ka ndodhur pranë Pitsburgut.

Raportet thonë se një i dyshuar, që besohet të jetë student, është në paraburgim.

Të plagosurit janë të moshës 14 deri në 17 vjeç dhe janë dërguar nëpër spitalet e zonës.

Katër nga ta janë në gjendje serioze.
XS
SM
MD
LG