Ndërlidhjet

Pesë të vdekur në një aksident në veri


Zubin Potok - foto arkivi
Pesë persona kanë vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur në komunën e Zveçanit, në magjistralen Mitrovicë-Leposaviq.

Drejtori i Qendrës Shëndetësore në Veri të Mitrovicës, Millan Ivanoviq, ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë se në mesin e viktimave janë tre të rritur dhe dy fëmijë.
XS
SM
MD
LG