Ndërlidhjet

SHBA: Gjendet trupi i pajetë pas 9 muajsh


(Ilustrim)
Një grua po hetohet në Indiana pasi kufoma e bashkëshortit të saj është lënë në shtëpi për më shumë se nëntë muaj dhe është ngrënë nga zogjtë, kanë njoftuar autoritetet të enjtën.

Gerald Gavan Jr., 89 vjeçar, quhet personi trupi i të cilit është gjetur më 3 maj në dyshemenë e dhomës së ndenjës së shtëpisë së tij në Lafayette të Indianas.

Ai besohet se ka vdekur më 15 korrik të vitit të kaluar, ka thënë hetuesja e qarkut, Donna Avolt.
XS
SM
MD
LG