Ndërlidhjet

Ndeshjet e sotme në Kupën e Botës


Brazil - foto ilustruese
Në Kampionatin Botëror të Futbollit, sot përballen Anglia dhe Uruguaji.

Të dyja ekipet kanë humbur ndeshjet e para dhe humbja tjetër do t’i përfundonte ëndrrat e tyre në këtë turne.

Sot po ashtu do të luajnë Japonia me Greqinë dhe Kolumbia me Bregun e Fildishtë.
XS
SM
MD
LG