Ndërlidhjet

Liverpooli dëshiron të blejë Balotellin


Mario Balotelli

Liverpooli është në bisedime me Milanin për të blerë sulmuesin Mario Balotelli.

Trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, do që 24-vjeçari të forcojë ekipin tij pas largimit të top-futbollistit Luis Suarez te Barcelona.

Balotelli i është bashkëngjitur Milanit për 19 milionë sterlina nga Manchester City dhe ka shënuar 30 gola në 54 ndeshje në Serie A.

XS
SM
MD
LG