Ndërlidhjet

Arrestohet turisti rus që u ngjit në Urën e Bruklinit


Ura e Bruklinit

Një turist rus është arrestuar në Nju Jork pasi është ngjitur në maje të Urës së Bruklinit.

Yaroslav Kolchin, 24 vjeç, akuzohet për kalim pa leje dhe ngarkohet me gjobë prej 5,000 dollarësh.

Policia ka thënë se Kolchin është ngjitur në urë përmes disa kabllove dhe ka bërë fotografi nga lart.

Zyrtarët e gjykatës kanë thënë se Kolchin i ka thënë policisë se ai është ngjitur në urë për argëtim.

XS
SM
MD
LG