Ndërlidhjet

Marina amerikane kërkon pilotin e rrëzuar në Pacifik


Ilustrim

Zyrtarët e Pentagonit, thonë se dy avionë të Marinës janë përplasur në Oqeanin e Pacifikut perëndimor, njëri pilot është shpëtuar dhe kërkimet po vazhdojnë për gjetjen e pilotit tjetër.

Marina njofton se piloti i shpëtuar është duke u shëruar.

XS
SM
MD
LG