Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 15 tetor


Në Prishtinë qindra nxënës dolën në mbështetje të ekipit të Shqipërisë pas ndërprerjes së ndeshjes në futboll me Serbinë, në Beograd, kur tifozët hynë në fushë dhe sulmuan lojtarët shqiptarë. Presidenti afgan, Ashraf Ghani kërkoi nga talibanët t’i ndërpresin luftimet kundër arrestimit dhe t’i bashkohen paqes në vend...

XS
SM
MD
LG