Ndërlidhjet

Senatori amerikan, Murphy, viziton Kosovën


Christopher Murphy

Senatori amerikan, Christopher Murphy, nis vizitën dyditore në Kosovë.

Ai takon sot presidenten Atifete Jahjaga, ndërsa të shtunën mban ligjërëatë me studentët e Universitetit Amerikan në Kosovë.

Turneu i tij në Ballkan përfshin edhe Shqipërinë, Serbinë, Kroacinë dhe Malin e Zi.

XS
SM
MD
LG