Ndërlidhjet

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit arrijnë në Nju Jork


Duka dhe Dukesha e Kembrixhit

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanë arritur në Nju Jork, për një turne në bregun lindor të Shteteve të Bashkuara.

Çifti do të qëndrojë atje për tre ditë.

Princi William do të takojë presidentin e SHBA-së, Barack Obama, dhe do të mbajë një fjalim në një konferencë të Bankës Botërore në Uashington.

Kate, e cila është shtatzënë me fëmijën e dytë, do të shoqërojë Dukën gjatë homazheve për viktimat e11 Shtatorit.

XS
SM
MD
LG