Ndërlidhjet

Video

VV fajëson qeverinë për migrimet


Në Ditën Ndërkombëtare për Mbrojtjen e të Drejtave të Emigrantëve, Lëvizja Vetëvendosje, ka organizuar një aktivitet simbolik në Prishtinë me ç’rast është kërkuar tërheqja e vëmendjes së qytetarëve dhe institucioneve të Kosovës për emigrantët dhe ikjen e të rinjve nga Kosova.

XS
SM
MD
LG