Ndërlidhjet

Putini ka rënë në dashuri


Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin.

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka thënë se ka rënë në dashuri.

Gjatë konferencës vjetore për gazetarë, një reportere, duke iu referuar Putinit si “beqari numër 1 në Rusi", e ka pyetur: A doni dikë?

Putini është përgjigjur me “po”, por nuk e ka bërë të ditur emrin e dashurisë së tij.

Ai është divorcuar vitin e kaluar, pas më shumë se 30 vjetësh martesë.

Putin ka thënë se mban marrëdhënie të mira dhe miqësore me ish-bashkëshorten Lyudmila.

XS
SM
MD
LG