Ndërlidhjet

Bota në 2014-n


Luftimet në Ukrainë, aneksimi i Krimesë, zgjedhjet në Afganistan, goditja e fluturimit komercial të Malaysian Airlines, luftimet në Gazë, ndarja e Çmimit Nobel për Paqe dhe vrasja e nxënësve në një shkollë në Peshawar të Pakistanit, janë vetëm disa nga ngjarjet e vitit 2014, që mund t'i shihni në këtë video. [Gresa Kraja]

XS
SM
MD
LG