Ndërlidhjet

Marshim në kërkim të shkarkimit të ministrit Jabllanoviq


Parlamenti Studentor i Universitetit të Prishtinës ka zhvilluar sot një marshim paqësor, duke kërkuar nga kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, shkarkimin e ministrit për Kthim dhe Komunitete në Qeverinë e Kosovës, Aleksandar Jabllanoviq.

XS
SM
MD
LG