Ndërlidhjet

Madonna publikon datat e turneut ndërkombëtar


Madonna gjatë paraqitjes në ndarjen e çmimeve 'Grammy Awards' në Los Angeles,

Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, do të fillojë një turne ndërkombëtar për të promovuar albumin e ri, ‘Rebel Heart’.

Sipas kompanisë që ia promovon albumet e saj, ‘Live Nation’, Madonna do të filloi turneun me koncertin që do e mbaj në Arenën e ‘American Airlines’ në Miami.

Ky koncert do të mbahet më 29 gusht, përmes së cilit fillon turneu, pjesa e paraparë për SHBA-të.

Në kuadër të këtij turneu përfshihen edhe koncerte në New York, Boston, Chicago, Philadelphia, Vancouver, San Huan dhe Puerto Rico.

XS
SM
MD
LG