Ndërlidhjet

Kosovë: Në Prizren tre vetë të vrarë


Pamje nga Prizreni

Mediat në Kosovë raportojnë për tre vetë të vrarë në Prizren, sot në orët e pasditës, afër spitalit të qytetit.

Raportohet se ata janë vrarë nga të shtënat me armë zjarri.

Sipas mediave, policia e ka konfirmuar këtë incident tragjik dhe thotë se ende nuk dihet motivi eventual i vrasjes.

Policia është në kërkim të personave të dyshuar.

XS
SM
MD
LG