Ndërlidhjet

Turneu i ri i Rolling Stones, fillon më 24 maj


Rolling Stones - Arkiv

Grupi i muzikës rok, ka njoftuar se turneu i ri për Amerikën Veriore do të nis më 24 maj, në Petco park të San Diegos.

Koncerte të tjera do të mbahen në Ohajo, Mineapolic, Minesotë, Dallas, Teksas, Atlanta, Gjorgjia, Florida etj.

Turneu ‘Zip Code’ sërish do të bëj bashkë këngëtarin Mick Jagger, bateristin, Charlie Watts, dhe gitaristët, Keith Richards dhe Ronnie Wood.

XS
SM
MD
LG