Ndërlidhjet

Sandra Bullock, gruaja më e bukur në botë


Sandra Bullock - Arkiv

Revista amerikane ‘People’ e ka shpallur aktoren me famë botërore, Sandra Bullock, si “gruan më të bukur në botë” për vitin 2015.

Aktorja 50 vjeçare ka dal në krye të kësaj liste, në kohën kur pritet të dal në kinema filmi i vizatuar “Minions”, të cilit Bullock ia ka huazuar zërin për personazhin negativ të tij.

Duke e komentuar përzgjedhjen e saj për ballinën e këtij viti, Bullock ka thënë se ajo thjeshtë ka qeshur kur ka dëgjuar për këtë nder.

“Në fakt, unë thash, ‘kjo është qesharake’”, ka thënë ajo për People dhe shton me ironi, “Nuk i kam treguar askujt për këtë”.

XS
SM
MD
LG