Ndërlidhjet

Aktori, Nicholas Brandon, arrestohet për herë të tretë


Ilustrim

Aktori, Nicholas Brandon që u bë i njohur përmes serialit, "Buffy the Vampire Slayer" është arrestuar në Myrtle Beach në Karolinën e Jugut, për shkak të dehjes në publik.

Mediat e këtij shteti federal amerikan raportojnë se 44 vjeçari, Brandon është arrestuar të shtunën, ndërsa pasi është akuzuar për dehje publike, është liruar të dielën, transmeton sot Associated Press.

Lejtnanti i policisë së Myrtle Beach, Joey Crosby, ka thënë sot se nuk ka detaje të tjera për të publikuar rreth arrestimit të tij.

Ky është arrestimi i tretë i tij, gjatë këtij viti.

Në muajin shkurt, Brendon është arrestuar pasi ka refuzuar që të paguaj një faturë në një hotel në Florida.

Në mars, ai është arrestuar me akuzat për sjellje kriminale dhe dëmtim të pronës në një tjetër hotel të Floridas.

XS
SM
MD
LG