Ndërlidhjet

Kuiz: Eurovizioni

Festivali Evropian i Këngës ka vite që ka nisur të konsiderohet si kiç. Por, sa dini ju për këtë garë që, megjithatë, ka nxjerrë yje si Grupi ABBA dhe Celine Dion?


Filloni kuizin për të kuptuar rezultatin!

XS
SM
MD
LG