Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 20 korrik


Marsh i Paqes në Pakistan pas operacionit të suksesshëm "antimilitant"; përmbyllet festivali i fimit në Jerevan të Armenisë, si dhe ngjarje nga Taxhikistani..

XS
SM
MD
LG