Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Vala e të nxehtit që ka përfshirë Evropën; turmat e migrantëve të ardhur nga Lindja nëpër Greqi e Maqedoni, për të kaluar në shtetet e BE-së; dhuna në protestat e mbajtura në Turqi pas sulmit vetëvrasës që la rreth 30 të vrarë dhe rreth 100 të plagosur, janë vetëm disa nga ngjarjet e javës që po lëmë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografitë më të veçanta.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG