Ndërlidhjet

Liga Evropiane: Skënderbeu në Grupin H


Ilustrim

Sot në Monako është hedhur shorti për grupet në Ligën Evropiane të futbollit.

Ekipi korçar Skënderbeu është radhitur në Grupin H dhe do të përballet me Sporting Lisbonën, Beshiktashin turk dhe Lokomotivën e Moskës.

Ndeshjet e Ligës do të zhvillohen më 17 shtator, 1 dhe 22 tetor, 5 dhe 26 nëntor dhe 10 dhjetor.

XS
SM
MD
LG