Ndërlidhjet

Thaçi uron besimtarët myslimanë për Bajram


Zv/kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi.

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme, ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për Festën e Kurban Bajramit.

“Sakrifica, vetëmohimi, uniteti dhe harmonia familjare, uroj të na përcjellin edhe përtej kësaj dite”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

Në Kosovë dhe rajon, Festa e Bajramit nis nesër.

XS
SM
MD
LG