Ndërlidhjet

Nuk do të ketë tifozë serbë në Elbasan


Tifozë shqiptarë

Një javë para ndeshjes së futbollit midis Shqipërisë dhe Serbisë, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian, ëhstë konfirmuar zyrtarisht se në stadiumin Elbasan Arena nuk do të ketë tifozë serbë.

Sekretari i përgjithshëm i Federatës Shqiptare të Futbollit, Ilir Sadiku, ka konfirmuar në një konferencë për media vendimin.

Ndeshja Shqipëri-Serbi do të zhvillohet më 8 tetor në Elbasan.

XS
SM
MD
LG