Ndërlidhjet

Jahjaga: Lajm fantastik për Kosovën


Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga.

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, e ka cilësuar si “lajm fantastik” rezolutën e Bordit Ekzekutiv të UNESCO-s që rekomandon pranimin e Kosovës në këtë agjenci të Kombeve të Bashkuara.

“Vazhdojmë tutje me përkushtim për të avancuar vlerat, harmoninë dhe progresin e vendit tonë”, ka thënë Jahjaga përmes një postimi në Facebook.

XS
SM
MD
LG