Ndërlidhjet

Gazi lotsjellës ndërpret punimet e Kuvendit


Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën, që të trija në opozitë, e bllokuan edhe seancën e 23 tetorit të Kuvendit të Kosovës, duke hedhur gaz lotsjellës në kohën kur pritej të niste seanca.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG