Ndërlidhjet

Jahjaga shpall të dielën ditë zie në Kosovë


Atifete Jahjaga

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, e ka shpallur të dielën dite zie në Kosovë, në nderim të viktimave të sulmeve terroriste në Paris dhe në solidarizim me popullin e Francës.

Me vendim të Presidentes Jahjaga, flamujt ulen në gjysmështizë në të gjitha objektet shtetërore të Republikës së Kosovës, brenda dhe jashtë vendit, shkruan Jahjaga në llogarinë e saj në rrjetin social Facebook.

XS
SM
MD
LG