Ndërlidhjet

AAK në protestë


Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka nisur një protestë pas arrestimit të deputetes Donika Kadaj - Bujupi. Protestës po i prinë lideri i AAK-së Rasmush Haradinaj, anëtarët e tjerë të partisë dhe simpatizantët.

XS
SM
MD
LG