Ndërlidhjet

Digjet një veturë zyrtare e Policisë së Kosovës


Ilustrim

Një veturë zyrtare e Policisë së Kosovës është djegur në orët e para të ditës së sotme në Lagjen Ulpiana në Prishtinë.

"Në afërsi të kësaj veture janë dëmtuar edhe dy vetura tjera civile", thuhe në njoftimin e Policisë së Kosovës.

I njëjti bën të ditur se njësitet relevante policore kanë ndërmarrë veprimet e menjëhershme për të hetuar dhe zbardhur rastin në tërësi.

XS
SM
MD
LG