Ndërlidhjet

Bora mbulon Prishtinën

Pas rënies së temperaturave gjatë fundjavës, Kosova mëngjesin e së dielës gdhiu e mbuluar me borë. Fotografitë janë pamje nga mëngjesi i së dielës në Prishtinë dhe në parkun e "Gërmisë".

XS
SM
MD
LG