Ndërlidhjet

Një person i vrarë në Podujevë


Logo e Policisë së Kosovës.

Një person ka vdekur mbrëmë në Podujevë pas një shkëmbimi me armë zjarri mes disa personave.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë së rajonit të Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila ka shtuar se policia është duke e hetuar rastin në tërësi dhe se detaje të tjera do të shpalosen më vonë.

Rasti nga policia është cilësuar si vrasje dhe viktima ka ndërruar jetë pas dërgimit në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

XS
SM
MD
LG