Ndërlidhjet

Mblidhen protestuesit para Kuvendit


Përkrahësit e opozitës janë mbledhur para Kuvendit të Kosovës si dhe shumë prej tyre nga qytetet tjera siç kanë paralajmëruar, kanë filluar të arrijnë në shesh.

XS
SM
MD
LG