Ndërlidhjet

Aktivistët e VV-së sulmuan sallën e Kuvendit gjatë betimit të Thaçit 


Lëvizja Vetëvendosje ka konfirmuar se dy aktivistë të saj janë arrestuar nga policia, pasi që ata kanë ndërmarrë një aksion (sulm) me gurë, me të cilin po kundërshtonin inaugurimin dhe betimin e presidentit të ri të Kosovës, Hashim Thaçi.

XS
SM
MD
LG