Ndërlidhjet

Protesta e veteranëve të UÇK-së


Veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, janë mbledhur para objektit të Kuvendit të Kosovës, në shenjë proteste për listat e publikuara të veteranëve dhe sipas tyre, benefiteve që iu takojnë. Ata kanë nënshkruar një peticion me emrat e veteranëve që duhet të futen në listë.

XS
SM
MD
LG