Ndërlidhjet

Protesta pro dhe kundër qeverisë në Shkup


Në Shkup po vazhdojnë protestat kundër qeverisë dhe pro qeverisë. Mijëra qytetarë kanë dalur për të shprehur përkrahjen dhe kundërshtimin ndaj qeverisë maqedonase dhe mbajtjen e zgjedhjeve.

XS
SM
MD
LG