Ndërlidhjet

SHBA: Profili i NFL-së në Twitter u sulmua, dërgohet mesazh i rrejshëm


Një zëdhënës i Ligës Kombëtare të Futbollit Amerikan (NFL) tha se profili i ligës në rrjetin Twitter është sulmuar sot nga hakerët dhe është dërguar mesazh i rrejshëm se komisianari i NFL-së, Roger Goodell, ka vdekur.

Zëdhënësi i ligës, Brian McCarthy, nëpërmjet një kumtese tha se zoti Goodell “është gjallë dhe mirë”.

XS
SM
MD
LG