Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm
Fotogaleri

Atmosfera në Prishtinë

Tifozët e kombëtares Kuq e Zi janë mbledhur në Prishtinë nëpër sheshet ku në ambient të hapur po shohin ndeshjen. Mijëra qytetarë janë mbledhur për të përcjellë ndeshjen ndërmjet kombëtares shqiptare dhe asaj të Zvicrës.
Trego më shumë

XS
SM
MD
LG