Ndërlidhjet

Qindra vetë në shesh për ta parë lojën


Qindra njerëz janë mbledhur në sheshet kryesore të kryeqytetit të Kosovës, për ta parë ndeshjen e futbollit Shqipëri-Francë, e cila zhvillohet në kuadër të Kampionatit Evropian të Futbollit, 2016. Ndeshja e parë, e cila u luajt ndërmjet Shqipërisë dhe Zvicrës të shtunën, përfundoi në favor të Zvicrës, me rezultat 1-0.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG