Ndërlidhjet

Mërgimtarët vizitojnë Kuvendin


Kuvendi i Kosovës ka hapur dyert për mërgimtarët, të cilët këto ditë po qëndrojnë në Kosovë. Ky organizim është bërë në kuadër të aktivitetit tradicional, “Bashkatdhetarët në Kuvend”. Mërgimtarët kanë takuar disa nga deputetët dhe kanë shprehur pakënaqësitë e tyre me punët që po bëhen nga institucionet për zhvillimin e vendit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG