Ndërlidhjet

Clinton: Të qëndrojmë të fortë së bashku


Kandidatja demokrate për presidente të SHBA-së, Hillary Clinton, ka përmbyllur konventën e demokratëve me një fjalim ku bëri thirrje për unitet dhe forcë në Amerikë. Ish presidenti amerikan, Bill Clinton, njëherit bashkëshorti i saj, si dhe senatori Tim Kaine, iu bashkuan në skenën e mbushur me balona. Clinton është kundërkandidate e republikanit Donald Trump në garën për president. Video: REUTERS

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG